Rozpis soutěží

Datum Místo konání Čas Adresa pořadatele
06.5.2017 Mydlovary
sklopky 1 základna M,Ž
14,00 Karel Maruška 373 49
Mydlovary 50( 607875066)
17.6.2017  Zliv
sklopky 2 základny
14,00 Vlad. Kofl Nová 574 373 44 Zliv (728803598)
24.6.2017 Nové Homole
terče, 2 základny
13,00 Karel Toman, N. Homole 424
370 01 Č. Budějovice (777307097)
01.7.2017 Žabovřesky
terče, 2 základny
13,00 Václav Hála,(603792848)
Žabovřesky 52, 373 71 Hluboká n.V.
05.8.2017 Pištín
sklopky, 1 základna
13,00 Jan Ficl,(727943188)
Pištín 124 373 46
12.8.2017 Hrdějovice
terče 2 základny
13,00 Milan Štěpka (777677723)
37361 Hrdějovice 300
26.8.2017 Malešice
sklopky 1 základna-muži,ženy
13,00 Ing. Pavel Lamoš (739177037)
37501 Týn nad Vltavou
23.9.2017 Neplachov
sklopky 2 základny
13,00 Zdeněk Brčák (739513142)
Neplachov 55, 37365 D.Bukovsko
30.09.2017 České Budějovice
terče 1 základna
09,00 OSH Č.Budějovice (724079701)
Lannova 63, 37001 Č.Budějovice

Ostatní soutěže a výročí

15.04.2017

České Budějovice – pohár starosty SDH – M,Ž, Zabilka 776514520

22.04.2017

Florián 2017 – 13:00 Č. Budějovice

23.04.2017

Zliv –Jihočeské stovkování – dorost, muži, ženy – Samek 72561441

05.05.2017

Nové Hodějovice – výročí 80. let

06.05.2017

obvod hry Plamen Lišov

VC Mydlovary 14:00

07.05.2017

obvody hry Plamen Týn nad Vltavou

08.05.2017

Rudolfov – Memoriál J.Novotného „O pohár starosty“ www.sdhrudolfov.cz

Ledenice 8:00, Ledenická 60, Šesták 725653086

13.05.2017

Dvojboj Ledenice

Ledenice „Janáček“ 13:00, Šesták 725653086

obvod Plamen Třebeč

obvody PS Vlkovice, Dolní Bukovsko, Jaronice, N. Homole

20.05.2017

obvody PS Libín, Žimutice, Římov, Čížkrajice, Údolí, Pištín

Hartmanice výročí 120. Let

21.05.2017

Lišov – pohár starosty a JCHL, Pešek 725709919

27.05. 2017

Okresní soutěž Plamen, 9:00 Zliv

Adamov výročí 95.let

28.05.2017

Dvojboj Týn nad Vltavou

02.06.2017

Okresní soutěž dorostu 13:00 SKP Č.Budějovice

03.06.2017

Okresní soutěž v PS 8:00 Č. Budějovice SKP

Předčice, výročí 110. let

Planá – pohár M,Ž Schönbauer 604864072

Bohunice – O pohár starosty obce Temelín – pro zvané

Branišov BBP – M,Ž – Kaňka 606644723 13:00

10.06.2017

Krajská soutěž v PS Jindřichův Hradec

Nákří O pohár starosty OÚ 15:00, Mlynář 603586791

Hosín výročí 120. let

Šalmanovice výročí + soutěž pro zvané

Purkarec „srandamač“ pro zvané

Dubičné – M, Ž, MH 13:00, Petřek 739355616

Boršov n.V. – O pohár starosty OÚ, M, Ž, MH, Zeman 603311388

Slavošovice 13:00, PS 12, PS 8, M, Ž, 2B – Koukal 774828293

Bohunice – výročí 115 let

11.06. 2017

Krajská soutěž dorostu Jindřichův Hradec

16.06.2017

Ločenice dětská noční soutěž 21:00, Kápl 775220199

17.06.2017

Dvojboj Zliv

VC Zliv 14:00

Krajská soutěž Plamen Nová Včelnice

Hůry- pohár starosty pro zvané

Žimutice – M, Ž, MH 13:00, Fořt 724658642

18.06.2017

Hosín- dětská soutěž 13:00, Brašnička 725702844

24.06.2017

VC Nové Homole

Miletín výročí 95. let

Dolní Bukovsko výročí 135. let

Chrášťany výročí 120. let

Trhové Sviny – Memoriál J. Lukeše + oslavy města T. Sviny

Polák 602486357

01.07.2017

VC Žabovřesky

Doubrava výročí 110. let

Sedlec BBP – M,Ž 13:00, Slabší 776045589

01.07-05.07.2017

Mistrovství republiky hry Plamen a dorostu Zlín

05.07.2017

Třebín BBP – M, Ž, Kümmel 724066672 13:00

08.07.2017

Dvojboj Nové Homole

Mladošovice výročí 120. let + soutěž pro zvané

Byňov – O pohár starosty města N.Hrady – Slepička 728020725

Křenovice JCHL

15.07.2017

Dvojboj Lišov

Soutěž na počest K.Trnky- 13:00, náplavka Č. Budějovice pořádá

SDH Boršov nad Vltavou – Schmidtmeyer 728993988

22.07.2017

Slavošovice noční PS 8, 21:00, 2 B, Koukal 774282293

Velechvín 13:00, soutěž pro zvané

Srubec JCHL

Lékařova Lhota soutěž – Kahoun 725729964

Břehov BBP – M, Ž – Husa 775292905 13,00

29.07.2017

Dvojboj Srubec

Zvěrkovice noční soutěž 21:00, Liška 602662051

05.08.2017

VC Pištín

Vrcov výročí 95. let, soutěž O pohár starosty – Smetana 737379344

Hranice – soutěž 13:00 Matušek 607887627

12.08.2017

VC Hrdějovice

Jankov- pohár starosty 13:00, Melmer 777248238

Lhota pod Horami – veteráni Hečko 724283202

Štěpánovice . M, Ž, MH – O pohár starosty obce Hanzal 702168016

19.08.2017

Údolí – Memoriál Údolských hasičů, Lust 725550739

Hartmanice – O pohár starosty 13:00, M, Ž, MH Dvořák 773103110

Mydlovary – noční soutěž 21:00, M, Ž Maruška 607875066

Jílovice – pohár starosty OÚ, M, Ž Stráský 607606587

Chrášťany – 13:00 Memoriál M. Sýkory M,Ž – Landa 777643848

Libníč – O pohár starosty Obce, M,Ž, MH – pro zvané 9,00

Bečice výročí

24.07-27.08.2017

Mistrovství republiky v PS Praha

26.08.2017

Dvojboj Roudné

VC Malešice

Čejkovice – Čejkovický hasič 13:00, M, Ž Jiroušek 723533404

Mokré – O pohár starostky OÚ M, Ž Kneys 774170315

Dubičné – noční soutěž 20:00, Václav Pouzar 731501590

Mazelov – soutěž M, Ž – Jindra 725556620

02.09.2017

Dvojboj Dolní Bukovsko

Dolní Bukovsko – M, Ž, „8“ 13:00, Klika 724148441

Horní Stropnice Memoriál Fr. Tilpa pro zvané

Sedlce – pohár starosty pro zvané

Sedlec JCHL

Zvíkov – srandamač – Šafář 724773020

03.09.2017

Dvojboj Chrášťany

09.09.2017

Dvojboj Olešník

Dříteň výročí 120. let

Dobrá Voda – Dobrovodský dvojboj, výročí 90. let MH, Upravená pravidla

Irová 605901590

Nové Hodějovice – pohár starostů – pro zvané

Pištín BBP – M, Ž, 13:00, Ficl 727943188

16.09.2017

Dvojboj Ohrazeníčko

Střížov – Střížovská osma 14:00, Kubinec 602762029

Mydlovary JCHL

Slavošovice – VC Třeboňska Koukal 774828293

Ševětín výročí 125. let

Češnovice – „Soudek a váleček“ 13:00, Novák 737933119

Žár –Memoriál zasloužilých hasičů SDH MH 9:30, dospělí 13:00,

Lavička 723830951

23.09.2017

Neplachov 9:00, soutěž pro MH

VC Neplachov 13:00

30.09.2017

VC České Budějovice

Dubné IX. svatováclavská soutěž – pro zvané

Týn nad Vltavou –Memoriál J. Maška, Bouška 604762245

02.12.2017

Hluboká nad Vltavou – Hlubocký kapr, Beneš 602182373