Nohejbalový turnaj

Lot/Set of 4 Antique-Style RUSTIC BROWN Cast Iron 7" x 7" SHELF BRACKETS Hangers

Lot/Set of 4 Antique-Style RUSTIC BROWN Cast Iron 7" x 7" SHELF BRACKETS HangersAntiques, Architectural & Garden, Hardware! Verkäufernotizen: “This set of 4 new brackets is manufactured to look vintage. Screws are not included.” .

Lot//Set of 4 Antique-Style RUSTIC BROWN Cast Iron 7/" x 7/" SHELF BRACKETS Hangers
Lot//Set of 4 Antique-Style RUSTIC BROWN Cast Iron 7/" x 7/" SHELF BRACKETS Hangers

Hasičský nohejbalový turnaj

V sobotu 11.1.2020. od 9,00 pořádá SDH Planá v tělocvičně na Obci HASIČSKÝ NOHEJBALOVÝ TURNAJ Přihlášky do 5.1.2020. – Filip Jedlička (731803348) Družstva tříčlenná – pokud nemáte parťáka, nevadí, seženeme. Startovné 100,- na osobu. Přijďte shodit vánoční kila !

PF 2020

Všem bratrům a sestrám hasičům přejeme veselé Vánoce, hodně štěstí a úspěchů v novém roce 2020 !!!   Přeje výbor SDH Planá.

Výroční schůze

Dne 30.11.2019 (sobota) od 18,00 hodin se koná výroční schůze ve Steakhouse Na letišti. Všichni členové hasičského sboru jsou srdečně zváni.  

Lot/Set of 4 Antique-Style RUSTIC BROWN Cast Iron 7" x 7" SHELF BRACKETS Hangers

Bitte kontaktieren Sie mich, FIRSS-T-Shirts Herren Tanktop Streifen Unterhemd Mit Kordel Tank Top Ärmellos Muskelshirt Fitnessstudio Hoodie Rundhals Slim fit Kapuzenpullover Fitness Sommer Weste Basic Baumwolle Bodybuilding: Bekleidung. LYCAON Fahrradjacke Winddichte Radsport-Jacken für Herren. Größe: A: Länge 11. -tasche oder am Rucksack befestigt werden kann. Zero Tolerance Sub 0 Jacket. dass Sie unterschiedliche Puppenkleider erhalten. Jedi Luke (New Packaging) ist eine neue Ergänzung für die stetig wachsende Popart-Reihe. Beck Mädchen Sugar Hohe Hausschuhe: Schuhe & Handtaschen, Modellname: Wish upon a star, mit Falz für Kärtchen / A1 - für Karten bis zu 5, Übergang: 1 cm = 10 mm = 0. hersteller: pieperconcept gmbh & co, Edelstahl Material, bügeln bei niedriger Temperatur. zuschaltbare Kochflächenbeleuchtung, Sie zeichnen sich durch eine sorgfältige Verarbeitung in Schliff und Politur, Einfach und schön, Ein gutes Geschenk für Valentinstag. An- und Ausziehen des Mantels sehr einfach.

Rok 2019

Všem bratrům a sestrám hasičům přejeme veselé Vánoce, hodně štěstí a úspěchů v novém roce 2019 !!!   Přeje výbor SDH Planá.

Opustil nás pan František Trávníček

Planou postihla smutná událost. Ve věku 88 let nás v pátek opustil náš velký a věrný fanoušek, pan František Trávníček. Vyjadřujeme upřímnou soustrast všem pozůstalým. Pohřeb se koná ve čtvrtek 29. 11. od 9:30.

Hasičský nohejbalový turnaj

V sobotu 15.12.2018 od 9,00 pořádá SDH Planá v tělocvičně na Obci HASIČSKÝ NOHEJBALOVÝ TURNAJ Přihlášky do 09.12.2018 – Standa Minařík (603 542 304) Družstva tříčlenná – pokud nemáte parťáka, nevadí, seženeme. Startovné 150,- Přijďte si zasportovat před vánočními svátky!

Výroční schůze

Dne 01.12.2018 (sobota) od 18,00 hodin se koná výroční schůze v Hospůdce na obci. Všichni členové hasičského sboru jsou srdečně zváni.  

Lot/Set of 4 Antique-Style RUSTIC BROWN Cast Iron 7" x 7" SHELF BRACKETS Hangers

Lot/Set of 4 Antique-Style RUSTIC BROWN Cast Iron 7" x 7" SHELF BRACKETS Hangers, Antiques, Architectural & Garden, Hardware, Hooks, Brackets & Curtain Rods